Stačilo 11 let života…

Budu vám vyprávět příběh, který odhaluje, jak moc se všichni necháváme zblbnout…

 jan_andel_72dpi

Moje cesta za poznáním výživy začala již ve čtrnácti letech, kdy jsem docházel za homeopatičkou MUDr. Lániovou z důvodů alergie, ekzémů a náběhům na astma. Moji rodiče nechtěli jít klasickou cestou léků, a proto zvolili alternativní postupy, za což jim velmi děkuji. Právě z těchto důvodů jsem se již v mladém věku seznámil se základy revitalizace organismu.

Následně jsem na vysoké škole v Olomouci absolvoval předmět: výživa, kde jsme se učili o vztahu kalorií k člověku a další podrobné informace.

V této době jsem začal pracovat u společnosti Herbalife, která nemá úplně nejlepší pověst díky dřívějšímu způsobu prodeje doplňků stravy, které nabízí. V této době mne asi nejvíce ovlivnila jedna slovenská doktorka, která vedla školení ohledně výživy. Měla spoustu krásných myšlenek, ale jedno mne zaráželo, mluvila o hubnutí a zdraví, ale sama nevypadala, že je zrovna ve formě.

Proto si říkám, co to sakra je?! Když všechno ví, jak je možné, že sama sotva leze???

Z těchto důvodů jsem se vydal na studium výživy vlastní cestou. Začal jsem studovat všechny možné obory ve výživě, jako je raw strava (smí se jíst pouze syrové jídlo), enzymoterapii, urinoterapii, vegetariánství, veganství, bezmléčné a bezlepkové diety, hladovky, být pouze na zelenině nebo ovoci, apod…. prostě všechno, co bylo na trhu k přečtení o různých výživových směrech, jsem přečetl a nastudoval.

Autorů, od kterých jsem čerpal bylo mnoho, ale z těch zahraničních mě asi nejvíce ovlivnil: Prof. Kurt Tepperwein, Dr. Norman W. Walker a Dr. Hiromi Shinya, kde tito autoři mají komplexní pohled na celé tělo a nezaměřují se pouze na jeho část.

Z českých autorů mne následně nejvíce ovlivnil: MUDr. Josef Jonáš a RNDr. Petr Fořt, CSc.

Po ukončení práce ve firmě Herbalife jsem začal pracovat u firmy Sunkins, kde hlavní slovo ve školení v oblasti výživy měl MUDr. Ondřej Nývlt. V té době jsem toho o výživě věděl již mnoho a začal jsem narážet na různé odlišnosti…

…MLÉKO – 2 specialisté vám ho doporučí, další 2 nedoporučí a 3 vám ho úplně zakážou

Proto jsem se rozhodl udělat si v tom nadobro jasno a vystudovat populární výživouvu školu v ČR – Nutris, pod vedením Ing. Ivana Macha, CSc.

Po vystudování této školy jsem se zároveň stal členm Aliance výživových poradců české republiky.

Jaký z toho byl závěr – z mého plánu udělat si ve všem jasno?

V Nutrisu nám přednášelo asi 10 specialistů – od klinických pracovníků, po specialisty jako MUDr. Fořt, kteří mají vlastní praxi.  

Již jsem věděl, že názory na výživu nejsou úplně sjednocené, ale že budou i zde tak markantně odlišné, to jsem nečekal.

Takže závěr? Naprostý chaos…

Jak z toho ven?

Řekl jsem si, že minimálně 2 roky nesáhnu na žádnou literaturu týkající se výživy, že nepůjdu na žádnou přednášku ohledně výživy a že si nepřečtu ani jeden článek, týkající se výživy… ale že budu informace získávat pouze zevnitř. Přímo od zdroje a to, od mého těla.

Proto jsem se rozhodl založit vlastní firmu ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM s.r.o. kde se zabýváme poradenstvím v oblasti výživy a řešení civilizačních onemocnění přírodní cestou>> (žádné léky, žádné doplňky stravy, pouze klasická strava).

Všechny nasbírané informace, které jsem nosil v hlavě z různých školení a knížek, jsem po dobu dvou let testoval na sobě v praxi a svých klientech, abych přišel na to, kde je vlastně pravda.

Povedlo se, našel jsem ten svatý grál ideálního stravování, který všichni tak toužebně hledají

Více než 10 let se zabývám výživou a já ho konečně našel!

Objevil jsem stravování, po kterém se cítím naprosto skvěle, nejsem nafouklý, nepálí mě žáha, nemám žádné zdravotní problémy a jsem stále nabitý energií…

…Až nyní dokáži říct, co je správné a co nesprávné…
…Až nyní dokáži říct co uškodí a co pomůže…
…Až nyní dokáži veřejně hlásat, co je to ideální stravování…
…Ale…

Teď vás možná trošku zklamu. Ano, našel jsem ideální stravování, ale jen sám pro sebe.

Proč jsem ho nenašel i pro vás ostatní?

Protože vy máte jiné tělo než já, vy máte jiné zdravotní problémy, než jsem měl já.

Nezoufejte, pokud budete chtít, naučíme vás principy, které vás také dovedou k nalezení svého osobního svatého stravovacího grálu.

Jestliže i vy chcete nalézt idální stravování, a zároveň…

…zbavit se většiny zdravotních problémů…
…zbavit se tlustého břicha…
…zvýšit svoji vitalitu a energii…
…zvýší vnitřní pohodu…

Jsme tady pro vás.

Posláním firmy ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM je, nalézt pro vás ideální stravovací plán, po kterém se budete cítit o 10 kg lehčí, o 15 let mladší a 20% sebevědomější

Adéla Štalmachová

Technické zázemí a zákaznické centrum

Dagmar Svobodová

Specialistka na výživu

Michal Štalmach

Manager

Blanka Novotná

Specialistka na výživu

Zuzka Valášková

Péče o zákazníky

S mým týmem ve firmě ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM pro vás připravujeme stravovací plány na míru, vašim potřebám, vašemu zdravotnímu stavu a vašim fyzickým nárokům.

Vypracujeme vám stravovací plán, který vás zbaví zdravotních problémů a sníží přebytečnou hmotnost.

Hubnutí tlačítko

Nechci nic řešit. Chci se podívat, jak dopadnu, když budu papat moc sladkýho